ebook  Fiszki. Język hiszpański. Słownictwo 4 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język hiszpański. Słownictwo 4 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
17.90 zł
23.20 zł Lub 20.88 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
18.90 zł
22.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

FISZKI audio – język hiszpański – Słownictwo 4

Poziom: B2, intermedio alto (wyższy średnio zaawansowany)

FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  • 250 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną hiszpańską wymowę
    (hiszpańska lektorka – Susana Alegre Raso – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani)
  • ponad 2500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście
  • starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem
    (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze)
  • tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło hiszpańskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy
  • rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni

Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

Fiszki. Język hiszpański. Słownictwo 4 - audiobook od Kinga Perczyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć