ebook Najpiękniejsze stolice w Europie
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Najpiękniejsze stolice w Europie

E-book - najniższa cena: 8.44
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
8.44 złpremium: 5.44 zł Lub 5.44 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Najpiękniejsze stolice w Europie" to publikacja zawierająca subiektywny wybór miast europejskich, które, zdaniem Autora, warte są zobaczenia.
Patryk Daniel Garkowski stworzył własną Listę Najpiękniejszych Stolic. Jego e-book jest przesycony ciekawostkami, informacjami i nowinkami. Młody wiekiem Autor stworzył dojrzałą publikację, do której warto zajrzeć nie tylko wybierając się w podróż po Europie. Pozycja idealna dla wszystkich miłośników geografii, Europy oraz uczniów poszukujących materiałów naukowych do swoich prac.  

Patryk Daniel Garkowski
Urodził się 23 sierpnia w roku 1996. Patryk D. Garkowski od najmłodszych lat dorastał w środowisku artystycznym, bezpośrednio obcując z pięknem literatury i poezji. Jego głównymi kierunkami zainteresowań jest filologia polska, historia a także biologia, chemia, fizyka i technika. Oprócz tego Patryk Daniel Garkowski interesuje się prawem oraz funkcjonowaniem społeczeństwa na przestrzeni wieków. Jego teksty przeważnie o treści naukowej są cennym materiałem o klarownej, wielobarwnej treści. Patryka Garkowskiego fascynują ogrody, szczególnie naturalne, ponieważ obfitują w dziką florę i faunę. 
Szerokie spektrum zainteresowań Patryka Daniela Garkowskiego odbija się w jego rewelacyjnych wynikach w nauce. Przez wszystkie lata edukacji Patryk Garkowski zdobył wiele świadectw z czerwonym pasem, które były owocem jego ciężkiej pracy.

Patryk Garkowski kieruje w życiu się łacińskim zdaniem:  Verba volant, scripta manent (słowa ulatują, pisma pozostają).

 

Najpiękniejsze stolice w Europie od Patryk Daniel Garkowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć