ebook Życie prywatne elit Drugiej Rzeczypospolitej
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 683)

Życie prywatne elit Drugiej Rzeczypospolitej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 16.92
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
16.92 zł Lub 15.23 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.90 zł
17.51 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Niekwestionowany bestseller, który udowadnia, że historia nie jest nudna. Sylwetki polityków międzywojnia i osób znaczących dla II RP, ich bliskich, przyjaciół, partnerów uczuciowych i seksualnych.

Czasy II Rzeczypospolitej to okres niezwykle barwny w dziejach naszego kraju, a politycy tego okresu byli, jak wszyscy, ludźmi, którzy popełniali błędy i miewali swoje słabości. Celem tej książki jest przedstawienie na tle epoki, życia prywatnego polityków i osób znaczących dla II Rzeczpospolitej. Towarzyszą im ludzie z ich najbliższego kręgu: rodzina, przyjaciele, partnerzy uczuciowi i seksualni.
Chociaż życie prywatne bohaterów książki obfitowało w różne zawirowania natury osobistej, autor starał się wydarzenia przedstawić w sposób rzetelny, bez epatowania czytelnika szokującymi informacjami. Nie można było jednak uniknąć pewnych tematów, takich jak upodobanie do alkoholu, problemy rodzinne i uczuciowe czy kłopoty finansowe. Atutami książki są także wartka narracja i lekki języka autora.

Życie prywatne elit Drugiej Rzeczypospolitej od Sławomir Koper możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć