ebook W dżungli podświadomości
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 1273)

W dżungli podświadomości

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Pragniesz się zmienić, lecz nagle na drodze do szczęścia staje... podświadomość. I co teraz? Posłuchać jej podszeptów, złapać się na podsuwane przez nią wymówki czy rozpocząć nowe życie? „Przez trzydzieści lat obserwowałam mój umysł. Czym jest podświadomość? Jak działa? Jaki ma na mnie wpływ? Skąd się biorą samotność, kłamstwa i zdrady? Dlaczego zakochiwałam się w niewłaściwych facetach? Skąd brały się uczucia i myśli, których nie chciałam mieć? I czy to można zmienić? Robiłam eksperymenty, uczyłam się na własnych błędach i naprawiałam swoją duszę. Teraz już wiem.To, co myślisz, i to, co robisz, czy jesteś zdrowy czy chory, czy jesteś szczęśliwy czy nie – to wszystko zależy od twojej podświadomości. A ja ci wyjaśnię, jak to działa i jak to można zmienić”.Beata Pawlikowska

W dżungli podświadomości od Beata Pawlikowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ciepła, pełna optymizmu książka. Dla tych, którzy nie są do końca zadowoleni ze swojego życia. Autorka proponuje nam przejście przez tytułową "dżunglę podświadomości" aby odnaleźć siebie na nowo. Warto przeczytać.

Warto zerknąć