ebook Wbrew zasadom
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 146447)

Wbrew zasadom

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wiele czytelniczek pokochało Samanthę Young za niedoścignioną kreacje scen miłosnych, niezapomniane pary kochanków i szalenie interesujące i porywające historię ich miłości. Wbrew zasadom jest pierwszym tomem, otwierającym niezwykle dramatyczną i pełną gorących scen serię, On Dublin Street.

Fabuła:

Kiedy Jocelyn Butler była w wieku radosnej czternastolatki, jej rodzinie przydarzyła się niebywała tragedia. Życie dziewczyny uległo niesamowitej przemianie a ona sama nie umiała się pozbierać się po ogromnej stracie. Jednak czas goi rany i kiedy od tych złych wydarzeń minęło osiem lat, dziewczyna postanowiła otrząsnąć się ze wszystkiego, zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć całkiem nowy rozdział. Z postanowieniem spędzenia samotnego życia, wyprowadziła się ze Szkocji do Stanów Zjednoczonych, gdzie udało się jej znaleźć mieszkanie, w którym zamieszkała ze współlokatorką. Jej życie upływało zgodnie z nowymi założeniami, Jocelyn nie zamierzał nikogo obdarzać swoimi uczuciami. Wszystko zmieniło się kiedy na swej drodze spotkała Bradena Carmichaela. Ten arogancki młody chłopak, od chwili kiedy spostrzegł Jocelyn pierwszy raz, miał wobec niej tylko jeden plan, jak najszybciej zaciągnąć ją do łóżka. Realizując swoje zamiary, Braden zaproponował dziewczynie wzajemny układ bez żadnych zobowiązań, na który ona zaintrygowana jego osobą, przystała. Czy obojgu młodym uda się zrealizować swoje plany, czy istnieje związek bez miłości i czy można wygrać ze swoją przeszłością?

Samantha Yoyung daje czytelnikom kolejną emocjonująca i wywołującą wypieki na twarzy opowieść o poranionych duszach. Jeśli szukasz historii idealnej, która pozwoli Ci zapomnieć o otaczającym Cię świecie i przeżywać losy bohaterów, historia przedstawiona w e-booku zatytułowanym Wbrew zasadom, spełni Twoje oczekiwania.

Wbrew zasadom od Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Harlequin !!!!

Warto zerknąć