ebook I dusza moja
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 125)

I dusza moja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 5 miesiącach
E-book - najniższa cena: 22.70
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
22.70 zł Lub 20.43 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
23.20 zł
23.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść, która udowadnia, że nie tylko Skandynawowie są mistrzami w konstruowaniu thrillerów dotykających spraw istotnych dla wszystkich niedających się porwać przez nurt współczesnej obłudy. Mroczny thriller Michała Cetnarowskiego opowiada o ludziach stawiających czoło złu, które ich przerasta. Skandynawowie udowodnili, że powieść gatunkowa może dotykać spraw istotnych, „I dusza moja” to przykład, że takie mocne, zaangażowane utwory pisze się również w Polsce.

I dusza moja od Michał Cetnarowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    W żadnym wypadku nie należy czytać tej powieści w złym nastroju i przy brzydkiej pogodzie. Lektura wywołuje tak ogromny niepokój w sercu i gotowa w takim przypadku doprowadzić do złych myśli. Nie umiałem jej odłożyć i przeczytałem za jednym podejściem.
    Michał Cetnarowski stworzył kawał bardzo dobrej literatury, która wgniata w fotel i powoduje przyspieszony oddech. Wręcz zmusza do zastanowienia się nad samym sobą. W mej głowie pojawiało się pytanie, w którym miejscu fabuły mógłbym pojawić ja? Czy mógłbym zastąpić któregoś z bohaterów, czy może znalazłoby się jednak w niej dla mnie osobne miejsce?
    "I dusza moja" zostanie ze mną jeszcze długo i to własnie liczy się dla mnie najbardziej, kiedy przez długi czas mogę rozpamiętywać się w lekturze.

Warto zerknąć