ebook Poczwarka
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 12927)

Poczwarka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.03
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
27.03 zł Lub 24.33 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
32.90 zł
27.08 zł
27.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poruszająca do głębi opowieść o powolnym i bardzo bolesnym dorastaniu do prawdziwej miłości, która nie stawia warunków… Adam i Ewa to młode, zamożne, wykształcone małżeństwo. Spełnieniem ich ambicji i planów na przyszłość ma stać się dziecko. Jednak jego narodziny okazują się ruiną, a nie realizacją marzeń: dziewczynka ma zespół Downa w wyjątkowo ciężkiej postaci.Ewa – poprzez instynktowne poświęcenie – uczy się akceptować córkę, choć nie jest w stanie dotrzeć do jej świata. Adam, którego zawiedzione nadzieje zamieniły się w odrzucenie, coraz bardziej oddala się od rodziny. Nie ma pojęcia, że Marysia-Myszka – niezdolna do wypowiedzenia poprawnego zdania i wykonania sensownej w ludzkich oczach czynności – zrywa jabłka z rajskiego drzewa i rozmawia z Bogiem. Czy zdarzy się coś, co otworzy zatrzaśnięte między nimi drzwi? Być może klucz znajduje się w przeszłości...Książka Terakowskiej to poruszająca do głębi opowieść o tym, jak wiele – zbyt wiele – czasu trzeba często, by zrozumieć, że prawdziwa miłość nie stawia warunków, i o tym, jak trudno zburzyć mur obcości, który wyrósł niepostrzeżenie między człowiekiem a jego własnym dzieciństwem.

Poczwarka od Dorota Terakowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Śmiech oświetla życie. Jest jak lampa. Bez niego ciemno, duszno i ciasno, nawet wówczas, gdy świeci słońce. Dlatego tam, na dole, tak często panuje mrok.
Doskonałość jest zimna i boi się zbliżenia.
Pan rozdaje swoje dary, nawet te niechciane. Nic nie zostawia dla siebie.
W każdym człowieku powinno być coś, o czym wie tylko on sam. Człowiek bez choćby jednej tajemnicy jest jak orzech, z którego po rozłupaniu zostaje sama skorupa. Ludzie za często dbają tylko o skorupę.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć