ebook W Krainie Kota
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 3444)

W Krainie Kota
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
-43% 16.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
29.90 zł
14.95 zł
23.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Pełna magii i niesamowitych zdarzeń książka mistrzyni fantasy Doroty Terakowskiej.

Ewa, młoda pisarka, spodziewa się dziecka. Pewnej nocy pod wpływem nagłego impulsu zjada korzeń tajemniczej, nieznanej rośliny. Kiedy przychodzi na świat rudowłosy Jonyk, nic nie zapowiada mających nastąpić dziwnych wydarzeń Do chwili gdy trzynastodniowe niemowlę zaczyna mówić całymi zdaniami, a w domu pojawia się Kot, nazwany przez rodzinę Kotykiem. To wysłannik z Krainy Tarota, w której Ewa i jej synek mają do spełnienia bardzo ważną misję

Wyruszcie wraz z nimi w magiczną podróż po sennym świecie, gdzie przewodnikiem jest charyzmatyczny Kot i gdzie zło lubi igrać z istniejącym porządkiem.

 

Piękna, magiczna baśń o tym, co ważne, a może najważniejsze: o poszukiwaniu własnej tożsamości, o zrozumieniu samego siebie, o potrzebie szukania.

Michał Zając, Guliwer

Ta powieść porusza swą mądrością, trafia wprost do serca, ale także bawi autorce bowiem nieobce jest poczucie humoru.

JW, Polityka

W Krainie Kota od Dorota Terakowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To była moja pierwsza styczność z twórczością Terakowskiej i od pierwszych stron wiedziałam, że "W krainie kota" nie będzie zwykłą książką. Mimo swojej długości (a właściwie krótkości) całkowicie mnie pochłonęła swoją magią. Czyta się bardzo szybko i bardzo dobrze, rewelacyjna na spokojny, zimowy wieczór z kubkiem dobrej herbaty.

  • Awatar

    Jak dla mnie genialna książka. Lubię tego typu książki. Zdecydowanie polecam!

Warto zerknąć