ebook Jak przestać się martwić i zacząć żyć
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 56320) Ilość stron (szacowana): 326

Jak przestać się martwić i zacząć żyć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.79
Audiobook - najniższa cena: 28.72
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 19.00 zł Lub 19.00 zł
25.79 zł Lub 23.21 zł
32.90 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
25.79 zł
25.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeśli czujesz, że zbyt często trapią cię zmartwienia, jesteś nadmiernie zestresowany, a szef zarzuca się Cię ciągle nową pracą i kolejnymi, coraz trudniejszymi obowiązkami. Jeżeli zmęczenie psychiczne daj Ci już mocno w kość, to książka Jak przestać się martwić i zacząć żyć  bez wątpienia powinna stać się Twoja lekturą.

Dzięki tej książce nauczysz się jak odnaleźć motywację do walki ze swoimi lękami i wszelkimi obawami. To poradnik, który jest doskonałym drogowskazem, ukazującym i obrazującym w jaki sposób zawartą w niej wiedzę należy wprowadzić do swojego życia, aby wreszcie zacząć żyć pełną piersią i nie czuć się ciągle, jakbyś był w sytuacji bez wyjścia. Dale Carnegie pokaże Ci, że z każdej takiej sytuacji, nawet tej najbardziej beznadziejnej jest zawsze jakieś wyjście. Nauczy Cię także, jak z tych doświadczeń życiowych czerpać korzyści, które z powodzeniem można wykorzystać w dalszym życiu.

Jak przestać się martwić i zacząć żyć to książka, która w radykalny sposób zmieni Twoje myślenie i spojrzenie na dotychczasowe życiowe dokonaniu. W żadnym wypadku nie są to suche, naukowe fakty, które wprawią Cię jedynie w zdumienie, to sytuacje z życia wzięte, które inne osoby z powodzeniem zastosowały u siebie. Po zakończonej lekturze, nie chowaj tej ksiązkij zbyt głęboko, bo to pozycja, do której zawsze chętnie zechcesz wracać.

Jak przestać się martwić i zacząć żyć od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dzisiejszy dzień to jutro, o które martwiłeś się wczoraj.
Czynienie dobra innym nie jest obowiązkiem. Jest radością, ponieważ pomnaża twoje szczęście i zdrowie.
Kiedy jesteś dobry dla innych, najlepszy jesteś dla siebie.
Kiedy mamy zmartwienie, myśli są rozbiegane i nie potrafimy podjąć decyzji. Jeśli jednak zaakceptujemy najgorsze rozwiązanie - weźmiemy wyobraźnię w karby, co pozwoli nam skoncentrować się na problemie.
Dla mądrego człowieka każdy dzień stanowi nowe życie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka ta ma koszmarny tytuł - mnie by odstraszył, gdyby nie wyraźne polecenie je od znajomych. Czyta się lekko i łatwo, porady w tej książce nie są odkrywcze ale za to zdroworozsądkowe - wpisują się fantastycznie w prąd stoicyzmu. Mimo wielu lat (pierwsza data wydania!) są zaskakująco aktualne.

  • Awatar

    Mam mieszane uczucia - w książce znajdziemy parę dobrych spostrzeżeń i niezłych, chociaż miejscami dosyć oczywistych rad, ale też całą masę zupełnie przestarzałych (wszak pierwsze wydanie jest z lat czterdziestych!) - zwłaszcza przykłady, "historie z życia wzięte" są zupełnie oderwane od dzisiejszej rzeczywistości. Książki nie można zaliczyć do popularno-naukowych, jest typowo poradnikowa, czyta się lekko. Skończyłam ją mimo wszystko - jako ciekawostkę i "klasyk".

  • Awatar

    Warto przeczytać.

Warto zerknąć