ebook Inkwizytor
3 / 5.00 (liczba ocen: 1) Ilość stron (szacowana): 277

Inkwizytor

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Warto zerknąć
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Gdy nagle specjalista od tortur staje się ofiarą, trudno przewidzieć, co może się wydarzyć.

Geiger zarabia na życie, wydobywając z ludzi różne informacje. Każda sprawa jest inna, różni są zleceniodawcy i różne ofiary, ale te same metody, które zawsze przynoszą efekty. Bo Geiger o bólu wie wszystko. Pozornie bezduszny, nieczuły, z zimną krwią torturujący ludzi, ma jednak pewną zasadę – nigdy nie przyjmuje zleceń, w których ofiarą ma być dziecko. Tymczasem nowym „klientem” Geigera zostaje dwunastoletni chłopiec.

Mistrzowska fabuła, niezwykłe postacie, oryginalne zakończenie. Ta książka nie pozwoli Ci zasnąć!

Inkwizytor od Mark Allen Smith możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Z książkami często jest tak, jak to bywa z grami komputerowymi. Twórcom gier komputerowych wydaje się, że jeśli napakują w nią jak najwięcej brutalności, wystarczy to do osiągnięcia sukcesu i przyciągnięcia jak największej ilości graczy. Twórcy ci zapominają niestety o otoczce, która prócz tej brutalności i wulgarności, będzie doskonale bawić potencjalnych nabywców.
    Dokładnie to samo spotkało książkę pt. Inkwizytor. Autor tej powieści starał się aby była ona jak najbardziej brutalna, jednak zapomniał o stworzeniu ciekawej i wciągającej fabuły oraz o stworzeniu bohaterów, z którymi czytelnik będzie chciał się utożsamiać czy choćby ich polubić. W ten sposób powstało kolejne, przeciętne czytadło, które pomimo tego, że jest wulgarne i brutalne, na długo w pamięć czytelnika raczej nie zapadnie.