ebook Sprzedawcy Lokomotyw
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 566)

Sprzedawcy Lokomotyw
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - polecana oferta: 23.32
Audiobook - najniższa cena: 21.95
wciąż za drogo?
23.32 zł Lub 20.99 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
29.90 zł
-6% 22.43 zł
23.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
DRUGA CZĘŚĆ PIĘCIOTOMOWEGO CYKLU GAMEDEC

Rok 2199. Rozwój świata przyspiesza. W sieci pojawiają się wirusy, których celem stają się zoeneci. Ataki są tak gwałtowne, że Torkil Aymore wraz z przyjaciółmi postanawiają zbadać sprawę. Nie wiedzą, że wkraczają na arenę międzykorporacyjnych zmagań, gdzie rozwikłanie jednej zagadki postawi ich przed kurtyną, za którą kryje się następna tajemnica

Kto stoi za atakami w sieci? Rządy? Firmy farmaceutyczne? Zoenet Labs? Kto na tym skorzysta? Jaki związek z cyfrowym pandemonium mają działania transportowego potentata Mobillenium? A może splot tych wszystkich wydarzeń jest wynikiem przypadku?

O nie, o nie, co wy we mnie widzicie? Odczepcie się. Przecież niczym się nie wyróżniam oprócz tego, że wszystkich was znam i doskonale się sprawdzam nagła myśl spowodowała, że zbladłem w roli kozła ofiarnego.

Sprzedawcy Lokomotyw od Marcin Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wiedza daje nieprawdopodobną przewagę. Tyle że wiedzący traci również pokorę, a to oznacza nieostrożność.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć