ebook Płyńcie łzy moje, rzekł policjant
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 25780)

Płyńcie łzy moje, rzekł policjant
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 26.53
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-30% 26.53 zł Lub 23.88 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.90 zł
-6% 28.43 zł
30.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Jedna z najlepszych powieści Philipa Dicka – autora tak kultowych książek jak „Człowiek z Wysokiego Zamku” czy „Blade runner”, wyróżnionego nagrodą John W. Campbell Memorial Award. Stany Zjednoczone po wojnie domowej. Niemal absolutną władzę sprawuje policja, na każdym rogu stoją jej posterunki. Gwiazda show-businessu Jason Taverner, który gromadzi przed telewizorami trzydziestomilionową widownię, pewnego dnia budzi się w obskurnym pokoju hotelowym. Nikt go nie zna, a nawet o nim nie słyszał, na domiar złego nie ma jakichkolwiek dokumentów – w gruncie rzeczy nie istnieje, jest wyrzutkiem bez żadnych praw. Nic z tego nie rozumiejąc, tropiony przez policję, stara się odzyskać tożsamość...„Płyńcie łzy moje, rzekł policjant”, powieść wyróżniona John W. Campbell Memorial Award, obok „Ubika”, „Człowieka z Wysokiego Zamku” i „Trzech stygmatów Palmera Eldritcha”, należy do największych dokonań Philipa Dicka – pisarza, którego Stanisław Lem uważał za najlepszego amerykańskiego autora SF.

Płyńcie łzy moje, rzekł policjant od Philip K. Dick możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Miłość to ojciec ratujący dzieci z płonącego budynku, wynoszący je i ginący przy tym. Kiedy kochasz przestajesz żyć dla siebie, żyjesz dla innej osoby.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć