ebook Wampir z MO
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 2975)

Wampir z MO
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.22
Audiobook - najniższa cena: 17.94
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.22 zł Lub 20.90 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
23.27 zł
23.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak pozbyć się sąsiadów ubeków, nie tracąc przy tym nerwów? Skąd ZOMO wytrzaśnie 300 rolek papieru toaletowego... i trupa w milicyjnym mundurze? Nie ociągajmy się, odpowiedzi leżą w zasięgu ręki! Wszystko, co nasze, oddam za kaszę...Jest plan, ale trzeba naruszyć prywatne zasoby srajtaśmy i podłożyć trupa w milicyjnym mundurze!Paskudny grudniowy poranek na Pradze. Wzmacniane stalą buciory, tarcze z grubego plastiku, pały, hełmy z przyłbicami. Amerykanie, jak zwykle, winni są obecności stonki ziemniaczanej i doprowadzenia żuczków do śmierci z zimna. Harcerz jako wilkołak? Ależ owszem, czemu nie, jemu też się należy?!Do zobaczenia w kostnicy!

Wampir z MO od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wszystko zależy od materiału ludzkiego. Ogień walki jednych spopieli, innych wypiecze jak najtwardszą cegłę, a z nielicznych wytopi prawdziwą stal.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Typowy dla Pilipiuka humor z akcją osadzoną w realiach PRL jednak tak daleki od banału jak to tylko możliwe :) Czyta się lekko i przyjemnie bez specjalnego wysiłku intelektualnego :P

Warto zerknąć