ebook Pierwsze uderzenie
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 4493)

Pierwsze uderzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.14
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
25.52 zł
25.53 zł Lub 22.98 zł
19.14 zł
19.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wiek XXV. Tajemniczy władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu „osobliwości technologicznej”, w którym ludzkość osiągnie transcendencję. Sh’daar uważają, że jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby podporządkowali się bez szemrania naciskom obcych, choćby i najpotężniejszych...

Siedziałeś kiedyś za sterami gwiezdnego myśliwca? Czułeś strzał adrenaliny, kiedy jednostka wroga pojawiła się w celowniku? Mrużyłeś oczy, oślepiony słońcami nuklearnych eksplozji, rozdzierających głuchą ciszę przestrzeni? Miałeś okazję stanąć w obronie swojego świata, być jednym z tych, o których Churchill powiedział: „Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym?”. Wiesz, jak to jest, kiedy trzeba awaryjnie wylądować i radzić sobie w obcym, skrajnie wrogim środowisku? Teraz masz niepowtarzalną okazję przeżyć to na własnej skórze. Zobaczysz, jak postrzega krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, ale także jak wygląda ono z perspektywy dowódcy.

Ian Douglas prowadzi czytelnika przez meandry wojny z takim znawstwem, że będziesz miał wrażenie, jakbyś uczestniczył w wydarzeniach całym sobą, sercem, duszą i ciałem.

Pierwsze uderzenie od Ian Douglas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Klasyczna space opera. Pozycja obowiązkowa dla miłośników książek o Honor Harrington (D. Weber) czy szpitalu kosmicznym (J. White). Wartka akcja i ciekawe postacie gwarantują dobra rozrywkę.

  • Awatar

    Gatunek to: space opera, którego niestety brakuje na polskim rynku. Czyta się lekko, nawet może zbyt lekko. Nie jest to wymagająca pozycja dla czytającego.

Warto zerknąć