ebook Larista
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 1021) Ilość stron (szacowana): 256

Larista
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.55
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 15.95 zł Lub 15.95 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
17.55 zł
24.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom nieziemskiej serii fantasy! Życie Larysy całkowicie się zmienia, gdy pojawia się w nim tajemniczy Gabriel. Ten mężczyzna coś ukrywa – coś, co sprawia, że dziewczyna czuje się śledzona i coraz częściej zadaje sobie pytanie: czy jej życie znalazło się w niebezpieczeństwie?

Larysa przez całe swoje życie marzyła o miłości od pierwszego wejrzenia. I to takiej, która nigdy nie przeminie. Kiedy na swojej drodze spotyka Gabriela, tajemniczego Nieznajomego z sennego koszmaru, jeszcze nie wie, że jej dotychczasowe życie się skończyło. Zarówno on, jak i niedawno poznany Daniel, mają plany względem dziewczyny. Jednak tylko jeden z nich ma przyjazne zamiary. Czy dziewczyna wybierze właściwie?
Kim są tajemniczy Guardianie i Tentatorzy? Dlaczego życie Larysy jest w niebezpieczeństwie? Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość od pierwszego wejrzenia?

Larista od Melissa Darwood możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasem nie trzeba słów, by znaleźć ukojenie w ramionach drogiej ci osoby.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Nie miałam zbyt wygórowanych oczekiwań sięgając po tę książkę. Muszę przyznać, że pomysł na historię całkiem niezły i akcja mnie wciągnęła. Niestety nad stylistyką autorka musi jeszcze troszeczkę popracować.

Warto zerknąć