ebook Wojna w blasku dnia. Księga 1
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 7164)

Wojna w blasku dnia. Księga 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.63
Audiobook - najniższa cena: 32.88
wciąż za drogo?
30.31 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
29.64 zł Lub 26.68 zł
33.68 zł
33.68 zł
27.72 zł
28.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po zmroku na świat wychodzą demony. Mordują każdego, kto ośmieli się przekroczyć runiczny krąg. Tylko Arlen i Jardir mogą stoczyć z nimi wojnę w blasku dnia. Wygrać albo przepaść na zawsze... Ludzkość ma trzydzieści dni, by w świecie otchłani i mroku przygotować się do kolejnego ataku demonów. Miesiąc to zbyt mało, by uchronić życie...Arlen i Jardir byli kiedyś jak bracia. Teraz stali się rywalami. Otchłańce szykują atak i tylko dwóch mężczyzn może stanąć im na drodze. Najpierw jednak muszą opanować demony, które czają się w ich sercach...Peter V. Brett to prawdziwy mistrz gatunku! Jest dziś tak rozpoznawalny jak George R. R. Martin, Robert Jordan czy Terry Brooks. Powieści z cyklu demonicznego – „Malowany człowiek”, „Pustynna Włócznia” oraz „Wojna w blasku dnia” – podbiły księgarskie rynki całego świata.

Wojna w blasku dnia. Księga 1 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dobrze jest uciekać, gdy wiesz, dokąd uciekasz, ale jeśli nie masz celu, lepiej jest stanąć do walki.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Fabuła Wojny w blasku dnia I w większości oparta jest na retrospekcji. Muszę przyznać, że tą część czytało mi się najgorzej. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy.

  • Awatar

    Rewelacja. Ten cykl to jedna z najlepszych powieści fantasy jakie czytałam. "Malowany człowiek" czyta sie z zapartym tchem, "Pustynna włócznia" jest dopełnieniem pierwszej części, a wszystko spojone w trzecim tomie "Wojna w blasku dnia". Pomimo pokaźnych rozmiarów książki czyta się błyskawicznie. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli gatunku, ale też dla tych, którzy do fantasy chcą się przekonać ;)

Warto zerknąć