ebook Pióro. Autobiografia literacka
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 8) Ilość stron (szacowana): 243

Pióro. Autobiografia literacka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.31
wciąż za drogo?
26.99 złpremium: 17.41 zł Lub 17.41 zł
24.67 zł Lub 22.20 zł
29.02 zł
29.02 zł Lub 26.12 zł
20.31 zł
23.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka jest zapisem literackiej inicjacji Marka Nowakowskiego, jego pierwszych prób zostania pisarzem, odnalezienia się w środowisku warszawskich literatów, obrony niezależności pisarskiej przed wpływami cenzury, krytyków literackich i innych twórców. Autor przedstawia bogatą galerię pisarzy lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku, kolegów, przyjaciół i dalszych znajomych, ukazuje ich losy, zestawiając je ze swymi doświadczeniami pisarza zachowującego indywidualny styl i wolność wypowiedzi.

Pióro. Autobiografia literacka od Marek Nowakowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kawał historii Warszawy literackiej i to nie lukrowany. Tyle sławnych literacko i nie tylko postaci się tu przewija, że czyta się te wspomnienia z zapartym tchem, przynajmniej ja tak miałem. Przeczytałem za jednym posiedzeniem, a jakoś specjalnie krótkie to dziełko wcale nie jest. Ocieramy się w tej literaturze o pisarzy, aktorów, mijamy się z ludźmi sztuki bark w bark, dlatego warto w tę historię wejść i zbliżyć się zarówno do postaci jak i otaczającej ich atmosfery. Warto!

Warto zerknąć