ebook Dziecko na niebie
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 2724)

Dziecko na niebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.43
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.43 zł Lub 21.09 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
29.90 zł
29.90 zł
23.91 zł
24.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Dziecko na niebie to przyprawiająca o dreszcz opowieść o miłości i okrucieństwie, o zachwycie nad światem i życiem i o strachu przed nimi. Weber i Philip – przyjaciele, filmowcy, ludzie sukcesu i sławy. Dlaczego więc Philip popełnia samobójstwo? Weber próbuje rozwiązać tę zagadkę. Wgłębiając się w sprawę, odkrywa coraz bardziej zdumiewające fakty z życia przyjaciela i natyka się na przerażające zjawiska. Dobro i zło okazują się nierozerwalnie ze sobą związanie."

Dziecko na niebie od Jonathan Carroll możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Związki zaczynają się od delikatnego, przestraszonego używania wielkich słów, które, ma się nadzieję, znajdą potwierdzenie wkrótce: troska, zaangażowanie, miłość.
Czas obgaduje nas za naszymi plecami. Na pozór przyjacielski i logiczny, zawsze bez wahania daje z siebie więcej. Ale gdy nie patrzymy, kradnie nasze życie i tym skradzionym kawałkom mówi o nas źle.
Są dwie rzeczy, które nigdy nie dają nam spokoju: miłość i rozczarowanie. Nie możemy ich wyłączyć jak wentylatora ani skierować podmuchu w bok.
Myślisz, że zło nas szuka? Wręcz przeciwnie. Gonimy je, aż nas złapie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć