ebook Zostań przy mnie
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 33116) Ilość stron (szacowana): 346

Zostań przy mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.58
Audiobook - najniższa cena: 31.41
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
33.48 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
29.58 zł
32.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Życie Megan Pierce to ucieleśnienie Amerykańskiego Snu – mąż prawnik, piękny dom, dwójka dzieci. W jej przypadku stabilizacja nie jest jednak równoznaczna ze szczęściem. Megan tęskni za swoją bujną przeszłością striptizerki z Vegas i Atlantic City.

Ray Levine może służyć za przykład zmienności koła fortuny. Kiedyś gwiazda fotoreportażu; teraz topiący rozgoryczenie w alkoholu paparazzi, świadczący usługi niedoszłym celebrytom.

Detektyw Broome, choć jest tuż przed emeryturą, wciąż prowadzi śledztwo w sprawie sprzed siedemnastu lat. Regularnie odwiedza rodzinę Stewarta Greena, zaginionego mężczyzny.

Megan, Ray i Broome. Wiele lat temu w życiu tych ludzi wydarzyło się coś, co mogłoby ich zrujnować.

Tajemnicze zniknięcie kolejnego mężczyzny może ujawnić łańcuch zbrodni, których nikt dotąd nie powiązał.

Najbardziej szokujący thriller Harlana Cobena, który pokazuje, jak sprawnie skonstruowane kłamstwo może zapewnić wspaniałe życie…

Zostań przy mnie od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nadzieja może być najokrutniejszą rzeczą na świecie.
Człowieka nie ocenia się po tym, ile razy upada. Ważne jest, ile razy się podnosi.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To pierwszy tytuł Cobena po jaki sięgnęłam, zachęcona pozytywnymi komentarzami, ale szczerze mówiąc, jestem trochę zawiedziona. Autor nie porwał mnie fabułą, bohaterowie nie przekonali, nie było mrocznego klimatu, który lubię. Być może jest to "wypadek przy pracy", z pewnością sięgnę po inną pozycję, żeby to sprawdzić.

Warto zerknąć