ebook Historie przecenione
3.45 / 5.00 (liczba ocen: 89) Ilość stron (szacowana): 210

Historie przecenione
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-9% 14.90 zł Lub 13.41 zł
27.70 złpremium: 17.87 zł Lub 17.87 zł
25.32 zł Lub 22.79 zł
29.79 zł
20.85 zł
24.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy zwycięstwo Greków w bitwie pod Maratonem istotnie zmieniło losy świata antycznego, a oblężenie Alezji, pojmanie i śmierć galijskiego wodza Wercyngetoryksa  zakończyło marzenie Galów o niezależności od Rzymu? Bitwa pod Waterloo to ostateczny kres Europy napoleońskiej czy raczej propagandowy tryumf Anglików nad już wcześniej pokonanym cesarzem Napoleonem I, podobnie jak bitwa pod Stalingradem – czy to wielkie rosyjskie zwycięstwo militarne, a może jedynie propagandowe nad wcześniej rozbitym i wykrwawionym Wehrmachtem?

Dziesięć zdarzeń z historii świata, powszechnie uznanych za momenty zwrotne dziejów militarnych i cywilizacyjnych, w opisie Ludwika Stommy nabiera innego znaczenia. Stają się wykreowanymi dla potrzeb polityków i historyków zdarzeniami o małym znaczeniu dla bieżącej chwili i losów zaangażowanych w nich państw i ludzi.

Historie przecenione od Ludwik Stomma możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Razem z "Historiami przecenionymi" tworzy dyptyk. Warto przeczytać tę książkę, bo oprócz ciekawej historii, pokazuje również mechanizm powstawania utartych poglądów. Polecam szczególnie rozdział o Waterloo, wspaniały przykład public relations.

Warto zerknąć