ebook Przygody Sherlocka Holmesa
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 614)

Przygody Sherlocka Holmesa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 5.04
5.49 złpremium: 3.54 zł Lub 3.54 zł
5.04 zł
5.04 zł Lub 4.54 zł
5.90 zł
5.94 zł Lub 5.35 zł
5.06 zł
5.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (21)
Inne proponowane

Zbiór opowiadań o tajemniczych zbrodniach i trudnych do rozwiązania sprawach. Jest tylko jeden detektyw, który potrafi dotrzeć do prawdy. To oczywiście... Sherlock Holmes! „Przygody Sherlocka Holmesa” to zbiór siedmiu opowiadań, w których spotkamy najsłynniejszego na świecie detektywa i jego nieodłącznego towarzysza doktora Watsona. Niejeden przestępca zadrży, gdy napotka na swojej drodze Holmesa – wielbiciela fajki i gry na skrzypcach. Nie ma dla niego bowiem spraw niemożliwych do rozwiązania.Czy detektyw wydedukuje, dlaczego zginęła żona Neila Gibsona z „Zabójstwa przy moście”? Czy uda mu się uratować pannę Violet Smith przed nieznanym, śledzącym ją cyklistą? Czy doktor Watson zdąży sprowadzić pomoc do ciężko chorego przyjaciela z „Umierającego detektywa”?Audiobook zawiera jeszcze cztery inne opowiadania: „Pięć pestek pomarańczy”, „Ostatnia zagadka”, „Przygoda w pustym domu” i „Błękitny karbunkuł”.Sherlock Holmes wciąż zadziwia swoją niewymuszoną elegancją, sprytem i nonszalanckim wręcz sposobem wyjaśniania tajemnic, z którymi nie mogą sobie poradzić najlepsi inspektorzy policji. Do ich rozwikłania używa prawie wyłącznie swojej inteligencji, czym znacząco odbiega od dzisiejszych, znanych nam z kryminałów detektywów.

Przygody Sherlocka Holmesa od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Sherlock Holmes to jedna z postaci, która jest na tyle charakterystyczna, że każdą kolejną książkę i opowieść dosłownie się pochłania. W tym wypadku zbiór niedługich opowiadań pozwala na szybką informację czy Sherlockowi po raz kolejny uda się rozwiązać zagadkę :)

Warto zerknąć