ebook Studium w szkarłacie (Czerwonym szlakiem)
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 230923)

Studium w szkarłacie (Czerwonym szlakiem)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Uwaga! E-book dostępny w różnych wydaniach.
Okładka, opis i nazwa wydawnictwa dotyczą jednego z nich.
E-book - polecana oferta: 4.72
Audiobook - najniższa cena: 13.49
4.72 złpremium: 3.04 zł Lub 3.04 zł
4.75 zł Lub 4.28 zł
5.94 zł Lub 5.35 zł
9.29 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
8.20 zł Lub 7.38 zł
4.69 zł
5.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (36)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Jest to powieść znana również pod tytułem “Czerwonym szlakiem”.
Doktor Watson, weteran wojenny, wraca z Afganistanu do Londynu, gdzie poznaje osobliwego detektywa Sherlocka Holmesa. Okazuje się, że obaj mężczyźni potrzebują mieszkania. Postanawiają zamieszkać wspólnie na Baker Street. Wkrótce Holmes otrzymuje prośbę o rozwikłanie sprawy tajemniczego morderstwa. Nieocenioną pomoc detektyw otrzyma od nowego współlokatora. Sięgnij po "Studium w szkarłacie" i dowiedz się, jak wyglądały początki przyjaźni jednego z najsłynniejszych duetów w historii literatury.

 

Studium w szkarłacie (Czerwonym szlakiem) od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dobrze jest poznać się z najgorszej strony, gdy się ma razem zamieszkać.
W bezbarwnym kłębku życia wije się szkarłatna nić morderstwa, a naszym zadaniem jest wysupłać ją, oddzielić i zbadać każdy jej cal.
Dla wielkiego umysłu nie ma rzeczy małych.
Umysł ludzki to pusty pokoik, który powinno się umeblować według własnego wyboru.
Głupek zawsze znajdzie kogoś głupszego od siebie, kto zechce go podziwiać.
- Mówi się, że geniusz to bezgraniczna zdolność znoszenia trudów - zauważył z uśmiechem. - To zła definicja, ale słuszna dla pracy detektywa.
Większość ludzi, wysłuchawszy biegu wydarzeń, powie panu, co z nich wynikło. Połączą je sobie w umyśle i wywnioskują, co się dalej stać mogło. Ale niewielu znajdziemy takich, którzy z końcowego wyniku zdołają odtworzyć bieg wypadków, jakie do niego doprowadziły. O takiej właśnie zdolności myślenia mówiłem wspominając o rozumowaniu „wstecz”, czyli – analitycznym.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Generalne nie spodziewałem się aż tak bardzo wciągającej lektury, bo nie jest to mój ulubiony gatunek, ale... Miłe zaskoczenie, tekst bardzo przyjemny w odbiorze, mimo że nie najświeższej daty. Cała powieść robi wrażenie niezliczoną ilością powiązań, wydarzeń, które pozornie nie mają znaczenia. Nieśmiertelna i obowiązkowa pozycja dla fanów zagadek i kryminałów.

Warto zerknąć