ebook Poziom śmierci
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 175536) Ilość stron (szacowana): 460

Poziom śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.99
Audiobook - najniższa cena: 32.71
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-25% 29.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
33.90 zł
31.10 zł
31.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Jack Reacher zagości na srebrnych ekranach już w 2022 roku!

I nie spodziewajcie się Toma Cruise’a, ale wysokiego barczystego blondyna, który dokładnie odpowiada wyglądowi Jacka Reachera z genialnych książek Lee Childa!

Serial będzie można oglądać na platformie Prime Video. W roli głównej Alan Ritchson. Producentem serialu jest sam Lee Child!

Książka poprzedzona wstępem Philipa Pullmana, autora Mrocznych materii.

W Margrave, sennym miasteczku w Georgii, wszystko wygląda idealnie. Tak idealnie, że aż budzi grozę. Zero problemów, zero przemocy. Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Właśnie popełniono morderstwo, a że Reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym.

Kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu wśród najbardziej niebezpiecznych kryminalistów to dopiero początek jego kłopotów. Nie ma pojęcia, że wdepnął w aferę, która sięga Waszyngtonu, a w Margrave zrobi się naprawdę gorąco.

Jack Reacher nie ma sobie równych wśród bohaterów współczesnego thrillera.

Stephen King

Jeśli to jest komercyjna popkultura, to poproszę więcej takiej komercji.

Piotr Kofta, „Dziennik Gazeta Prawna”

Niczym samotny mściciel podróżuje incognito z miasta do miasta, a czytelnik marzy, żeby wreszcie przyjechał do niego. Polecam Reachera każdemu, kto szuka lektury na chwilę lenistwa!

Wojciech Orliński, „Gazeta Wyborcza”

Paradoksalnie Reacher jest jednocześnie zabijaką, niebezpiecznym jak grizzly, i myślicielem. Schwarzenegger i Sokrates w jednym!

„Independent”

Poziom śmierci od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czekanie to umiejętność, tak jak wszystkie inne.
Niecierpliwość nie czyni z człowieka przestępcy.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zaciekawiony filmową adaptacją Jednym Strzałem sięgnąłem po pierwszą książkę z serii. Muszę przyznać szczerze, że to kawał znakomitej akcji, z świetną intrygą w tle. Senne miasteczko w USA znajduje się nagle w centrum wielkiej afery z fałszowaniem pieniędzy i to na olbrzymią skalę. Jack Reacher okazuje się remedium na całe zło, niczym Bond, ale w brutalny i bez cienia kurtuazji sposób. Za to jak skuteczny. Zamierzam przeczytać całą serię. Polecam.

Warto zerknąć