ebook Niezwyciężony
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 53747)

Niezwyciężony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 11.34
11.34 zł
17.91 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
14.44 zł Lub 13.00 zł
15.99 zł Lub 14.39 zł
16.99 zł
16.98 zł
17.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Niezwyciężony" stanowi znakomite połączenie literatury science fiction z elementami powieści sensacyjnej: czytelnik zostaje wciągnięty w sam środek widowiskowej kosmicznej batalii. Pozornie klasyczny opis wojny światów kryje jednak w sobie jednak dużo głębszą refleksję: na ile człowiek pozostaje podporządkowany swojej ślepej skłonności do dominacji oraz zakładnikiem stworzonej w tym celu technologii.

Niezwyciężony od Stanisław Lem możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Mniej "przytłaczający" Lem, taki bardziej przyjazny "niedzielnemu" czytelnikowi.

 • Awatar

  Niezwyciężony jest świetną książką. Niezwyciężony ma wszystko to, czego brakuje dzisiejszej popularnej literaturze SF, tym wielotomowym historiom w stylu zabili go i uciekł, potem znowu go zabili, ale ktoś go wskrzesił i tak toczy się to perpetuum mobile, napędzane dolarami ze sprzedaży kolejnego tomu. Niezwyciężony nie ma nawet 300 stron a jest powieścią tak gęstą, tak plastycznie napisaną i wciągającą, że można w niej przepaść. Pomimo, że został napisany w 1964 roku, nie trąci archaicznością, a problemy i dylematy moralne, które Lem wziął na warsztat, są według mnie bardziej aktualne dzisiaj niż w chwili jego pierwszego wydania.

 • Awatar

  Mistrzowsko poprowadzona akacja, mimo upływających lat Lem nadal aktualny w swoim przesłaniu dla nowego pokolenia XXI wieku.

 • Awatar

  Ciekawa fabuła - Statek kosmiczny na obcej planecie. I tajemnica. Dziwne małe stworzenia pozbawiają pamięci żywe istoty. „Niezwyciężony” wciąga, lektura pochłania i zaskakuje.

Warto zerknąć