ebook Star Wars. Bracia
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 7311)

Star Wars. Bracia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 32.98
Audiobook - najniższa cena: 31.43
wciąż za drogo?
36.00 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
32.98 zł Lub 29.68 zł
40.00 zł
40.00 zł
40.01 zł Lub 36.01 zł
32.96 zł
36.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Obi-wan Kenobi i Anakin Skywalker próbują powstrzymać rozprzestrzeniającą się wojnę i wypracować między sobą nową więź.

Wybuchły wojny klonów. W całej galaktyce formują się linie frontu. Każdy kolejny układ dołączający do separatystów oznacza, że pokój staje się coraz bardziej nieosiągalny.

Kiedy na planecie Cato Neimoidia, klejnocie Federacji Handlowej, dochodzi do katastrofalnego wybuchu, Republika zostaje oskarżona o przygotowanie zamachu.

Krucha neutralność tego świata zaczyna stać pod znakiem zapytania.

Jedi wysyłają tam Obi-Wana Kenobiego, jednego z najbardziej utalentowanych dyplomatów zakonu. Obi-Wan bada miejsce katastrofy z pomocą zaskakująco zaangażowanej w sprawę neimoidiańskiej gwardzistki, okazuje się jednak, że zamierzają mu to utrudnić separatyści, pragnący przeciągnąć planetę na swoją stronę. W mgle spowijającej planetę swą podstępną intrygę knuje Asajj Ventress.

Wśród narastającego w galaktyce chaosu Anakin Skywalker zostaje pasowany na rycerza Jedi.

Choć Obi-Wan musi wykonać misję sam i pomimo tego, iż nalega, by Anakin posłuchał go choć ten jeden raz jego były padawan jest tak uparty i zdeterminowany, że nic nie powstrzyma go od dołączenia do swojego mistrza, w dodatku w towarzystwie zdolnej, ale niepewnej siebie adeptki Jedi.

Anakin dorównał już rangą człowiekowi, który go wychował, choć wciąż nie czuje się pewnie w tej nowej relacji. Pomiędzy nimi wciąż utrzymują się echa dawnych konfliktów, co niekiedy naraża na niebezpieczeństwo również innych. Dwaj Jedi muszą na nowo nauczyć się, jak ze sobą współpracować i muszą zrobić to szybko.

Aby pokonać przeciwników, muszą stać się kimś więcej niż tylko mistrzem i uczniem.

Muszą stanąć obok siebie ramię w ramię jak bracia.

Star Wars. Bracia od Mike Chen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć