ebook Barbie - Wielka przygoda z pieskami - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Barbie - Wielka przygoda z pieskami - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
Audiobook - najniższa cena: 8.99
8.99 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
9.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
8.99 zł
9.40 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Barbie wybiera się z wizytą do swojej babci w Wisconsin wraz ze Skipper, Stacie i Chelsea. U babci czeka na nie niespodzianka szczeniaczki! Gdy przyjaciółki zapuszczają się na strych w domku babci, znajdują starą mapę skarbów. Przyjaciółki decydują się zabrać ze sobą szczeniaczki na wspaniałą przygodę, podążając za wskazówkami i zagadkami po całym mieście.

Ale Barbie i jej przyjaciółki nie wiedzą, że są śledzone przez dwóch zbirów, którzy chcą zagarnąć skarb dla siebie! Czy Barbie uda się znaleźć skarb na czas?

BARBIE i powiązane znaki towarowe są własnością Mattel i są używane na licencji Mattel. 2023 Mattel

Barbie

Wybierz się na niesamowitą przygodę z Barbie i wszystkimi jej przyjaciółmi! Rozwiązuj zagadki z tajnymi drzwiami, potworami morskimi i wiadomościami w butelce, łap złoczyńców jako tajna agentka, śpiewaj w zespole rockowym Barbie, świętuj urodziny Chelsea w Dreamtopii, leć na tropikalne plaże i odległe planety w dalekich galaktykach. Do dzieła!

Barbie od Mattel to ikona mody, światowa poszukiwaczka przygód i najlepsza przyjaciółka każdego dziecka. Od lat 50. ubiegłego wieku pozostaje popularną zabawką w domach na całym świecie oraz gwiazdą niezliczonych programów telewizyjnych, filmów i książek.

Popularny serial Netflix Barbie Dreamhouse Adventures śledzi losy Barbie, jej siostry i jej chłopaka Kena. Pokazuje jak spędzają czas w Los Angeles i podróżują po świecie w kamperze Barbie. Dla młodszych fanów polecamy historię Chelsea, młodszej siostry Barbie, która w Barbie Dreamtopia wraz z siostrą spotyka syreny i wróżki w magicznej krainie marzeń.

W ostatnich latach Barbie szturmem zdobyła YouTube jako popularna vlogerka. W swoich filmikach opowiada o modzie, rodzinie, życiu w Malibu. Porusza również trudne tematy, takie jak rasizm, zdrowie psychiczne i obraz ciała.

Nowa misja Barbie ma inspirować dziewczynki do spełniania wszelkich marzeń. Najnowsza linia lalek z wzorami do naśladowania obejmuje polską podróżniczkę Martynę Wojciechowską, indyjską paraolimpijkę Manasi Joshi i amerykańską piłkarkę Alex Morgan. Natomiast seria Inspirujące Osobowości sławi wyjątkowość bohaterek takich jak Maya Angelou, Florence Nightingale i astronautkę Sally Ride.

Audiobooka interpretuje Weronika Łukaszewska.

Barbie - Wielka przygoda z pieskami od Mattel możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć