ebook Morderstwo na dworze - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Morderstwo na dworze - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 39.99
wciąż za drogo?
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

“Bardzo wciągająca! Ta książka powinna znaleźć się w bibliotece każdego czytelnika, który docenia dobrze napisany kryminał: o ciekawej fabule i pełen zwrotów akcji. Nie rozczaruje was! Świetny sposób na spędzenie pochmurnego weekendu!” - Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (na temat Morderstwa na dworze)

MORDERSTWO NA DWORZE  to debiutancka powieść Fiony Grace i początek nowej serii przytulnych kryminałów.

Lacey Doyle, świeżo rozwiedziona 39-latka, potrzebuje drastycznej zmiany. Rzuca pracę, zostawia za sobą swoją potworną szefową, Nowy Jork i jego szybkie życie. Postanawia spełnić obietnicę, którą złożyła sobie jako dziecko i wrócić do uroczej nadmorskiej miejscowości w Anglii, doWilfordshire, gdzie spędziła niesamowite wakacje jako dziecko.

Wilfordshire jest takie, jak pamiętała, z jego starą architekturą, brukowanymi ulicami i dziką przyrodą na wyciągnięcie ręki. Lacey nie chce wracać do domu – i spontanicznie postanawia zostać, żeby spełnić kolejne ze swoich dziecięcych marzeń: zamierza otworzyć własny sklep z antykami.

Lacey w końcu czuje, że zmierza we właściwym kierunku – do czasu, kiedy jej znamienita klientka traci życie.

Nowoprzybyła do miasta Lacey staje się obiektem podejrzeń całego miasteczka i postanawia na własną rękę oczyścić swoje imię.

Nowa firma, arcywróg w sąsiednim sklepie, zniewalający cukiernik po drugiej stronie ulicy i zagadka do rozwiązania – czy tak właśnie Lacey wyobrażała sobie swoje nowe życie?

Audiobooka interpretuje Magdalena Materek.

Morderstwo na dworze od Grace Fiona możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć