ebook Fałszywe intencje - audiobook
4.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5215)

Fałszywe intencje - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 22.45
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
40.41 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
22.45 zł
39.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugie spotkanie z Abby Mullen, najlepszą negocjatorką nowojorskiej policji. Wydaje się, że Abby ponure lata ma już za sobą. Realizuje się zawodowo, ma wspaniałą córkę, z każdym dniem coraz bardziej zapomina o traumatycznym czasie przeżytym w sekcie Wilcox. Los jednak wystawi ją na wyjątkowo trudną próbę…

Autor bestsellerów „New York Timesa” i „The Washington Post” Mike Omer nadchodzi z nową serią pełną psychologicznych zwrotów akcji oraz zaskakujących posunięć policji, które jego wierni fani znają z poprzednich serii i kochają.

Abby Mullen w dzieciństwie przebywała w sekcie Wilcox, ale uciekła, gdy siedziba sekty spłonęła. Lata później jest najlepszym negocjatorem policji nowojorskiej, wychowuje córkę i uważa, że najgorszą część życia ma już za sobą. Wtedy dochodzi do ataku na miejscową szkołę, do której uczęszcza córka Abby. Grupa uzbrojonych zwolenników teorii spiskowych, nazywających siebie Watchers, bierze dziewczynę na zakładniczkę.

Nieuchwytni Watchers przetrzymują Samanthę. Abby musi opanować emocje, mimo że jest u granic wytrzymałości. Czas ucieka, a ona nie ma wyjścia – musi negocjować z grupą szaleńców i odkryć sekret ich przywódcy, zanim będzie za późno. Choć wydaje jej się, że jest blisko rozwiązania, wciąż odkrywa kolejne tajemnice. Co gorsza, porywacze mają powiązania z sektą, o której Abby próbowała zapomnieć.

Audiobooka interpretuje Andrzej Hausner.

Fałszywe intencje od Mike Omer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć