ebook Psychoza
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Psychoza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 13.60
wciąż za drogo?
18.00 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
-20% 13.60 zł Lub 12.24 zł
20.00 zł
13.59 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W trzeciej, ostatniej części serii Truciciel nadal śledzimy losy Kasandry i Wojciecha, którzy nie są już razem.

Są historie, które po przeczytaniu stają się nam tak bliskie, że nie potrafimy o nich zapomnieć, nawiedzają nas nawet nocą. Nieprzerobione traumy z dzieciństwa mogą znienacka obudzić w nas demony i wtedy sen staje się realnym koszmarem. Potem już tylko pragniemy śmierci. Czy dwoje kochających się ludzi może jednocześnie czuć wielką miłość i lęk przed odrzuceniem? Czy braki z czasów dzieciństwa ujawniają się najczęściej w momencie, kiedy sami zostajemy rodzicami? Jak bardzo beztroskie życie może zakryć rany? I czy rany skutkują parciem na beztroskie życie? Stare porzekadło mówi, że sen jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Czy Kasandrze i Wojtkowi uda się uwolnić emocje i stworzyć na nowo zdrowy związek, czy będą umieli stworzyć normalną rodzinę?

Zapraszam cię do ostatniej części Truciciela pod tytułem Psychoza, gdzie nic nie jest proste, wyparta przeszłość może stać się przyszłością, a ofiara zawsze staje się katem. Czy bohaterowie uwolnią złe emocje, czy jednak przeznaczenie jest nieuniknione i prędzej, czy później stanie się to, co miało się stać? Koniecznie zostań aż do ostatniej strony.

Psychoza od Karolina Kasprzak-Dietrich możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć