ebook Coś fantastycznego. Opowiadania wyróżnione w konkursie Empik Go SHORT - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Coś fantastycznego. Opowiadania wyróżnione w konkursie Empik Go SHORT - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 33.14
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
14.90 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Już po raz drugi oddajemy w ręce czytelników antologię zwycięskich opowiadań konkursu Empik Go SHORT. Tym razem jest to sześć historii, które udowadniają, że ramy gatunku bywają umowne, a twórcy nie chcą się w nich mieścić.

Osiągnięcia techniki i nauki, podróże pozaziemskie oraz wojny światów to tylko kilka z motywów, które poruszali w swoich pracach uczestnicy konkursu. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że Stanisław Lem miał rację – każda opowieść o przyszłości wygląda inaczej. Każda ze zgłoszonych prac odmiennie rozwijała/rozwinęła wizję „czegoś fantastycznego”.

Tom zawiera takie opowiadania jak Oddech Bogini Nieba Adrianny Filimonowicz, lemowską fantazję o niezdrowej relacji z naturą w bliżej nieokreślonej przyszłości; Erratę Przemysława Zańko-Gulczyńskiego, historię o nadpisywaniu przeszłości, i cztery wyróżnione prace konkursowe. Zapraszamy w zaskakującą podróż po historiach, które mają w sobie to „coś” fantastycznego…

Audiobooka interpretuje Anna Jędrzejak.

Coś fantastycznego. Opowiadania wyróżnione w konkursie Empik Go SHORT od Radomir Darmiła, Adrianna Filimonowicz, Przemysław Zańko-Gulczyński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć