ebook Świąteczne wyzwanie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Świąteczne wyzwanie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 22.49
wciąż za drogo?
22.49 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.57 zł
22.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ona nie lubi Świąt Bożego Narodzenia. Ich przytaczająca atmosfera to dla niej wyzwanie okraszone złymi wspomnieniami z dzieciństwa, zakupy to istna katorga, a jej nastrój jest daleki od radosnego...

Dla niego z kolei Święta zawsze miały magiczną moc.

Tych dwoje poznaje się przypadkiem w kolejce w sklepie i choć z pozoru są zupełnie różni, to coś ich do siebie ciągnie... Mężczyzna nie przejmuje się pesymizmem pięknej nieznajomej i podejmuje ryzyko: chce przywrócić do jej życia magię świąt. Ma na to tylko trzy dni, w trakcie których może się wszystko zdarzyć...

Czy w tak krótkim czasie uda mu się przekonać współczesnego Grincha, że okres Bożego Narodzenia to tak naprawdę wspaniałe chwile, które wcale nie kończą się na dobrach materialnych? Czy trzy dni wystarczą, by poczuć nie tylko wigilijną magię, ale i... coś więcej?

W tej pełnej ciepła świątecznej opowieści nie zabraknie zarówno zabawnych i romantycznych, jak i naprawdę gorących momentów!

Joanna Maziarek urodziła się w Przemyślu, wychowywała i mieszka pod Jarosławiem na Podkarpaciu. W 2022 roku debiutowała powieścią Trzynaście randek, swoją twórczość udostępnia też pod pseudonimem Jo Winchester na portalu Wattpad. Oprócz pisania kocha czytać, słuchać muzyki, spotykać się z przyjaciółmi i podróżować. Niespokojna dusza. Fanka tatuaży.

Audiobooka interpretują Anna Wilk i Dariusz Bilski.

Świąteczne wyzwanie od Joanna Maziarek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć