ebook Frania Tańska i tajemnica zaginionego obrazu - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 38)

Frania Tańska i tajemnica zaginionego obrazu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.05
Audiobook - najniższa cena: 31.92
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-19% 31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.72 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kryminał retro, który zachwyca nie tylko nieprzewidywalną akcją, klimatem dawnej Warszawy, lecz także eleganckim, stylowym poczuciem humorem. Przenieś się w czasy dwudziestolecia międzywojennego i wyrusz wraz z Franią Tańską na poszukiwaniu zaginionego obrazu Józefa Chełmońskiego…

Stylowy kryminał retro z humorem!

Rok 1924. Z Muzeum Narodowego w Warszawie w tajemniczych okolicznościach ginie obraz „Kukułka” Józefa Chełmońskiego. W jego poszukiwania angażuje się Franciszka Tańska – malarka zmagająca się z niemocą twórczą. W pogoni za „Kukułką” Frania przemierzy eleganckie warszawskie restauracje, podrzędne spelunki, labirynty podwórek na Grochowie i nadwiślańskie plaże. W poszukiwaniach i w starciu z życiowymi problemami może liczyć na przyjaciół: Lolę, reporterkę rubryki high life poczytnego tygodnika, oraz Sándora, węgierskiego handlarza winem.

Swój udział w tym nieformalnym śledztwie mieć będą także m.in. łatwowierny stróż, tajemniczy hrabia, specjalista od dusz polskich romantyków i medium o wątpliwych kwalifikacjach.

Dzięki splotowi mniej lub bardziej przypadkowych wydarzeń Frania odkryje niewygodną prawdę na temat zaginionego dzieła i tym samym sprowadzi na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo…

Audiobooka interpretuje Donata Cieślik.

Frania Tańska i tajemnica zaginionego obrazu od Maja van Straaten możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć