ebook Zerwij ze mnie majtki - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Zerwij ze mnie majtki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.16
Audiobook - najniższa cena: 23.39
wciąż za drogo?
31.41 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
23.39 zł
34.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdy ona – bibliotekarka i bookstagramerka z rudą głową w chmurach i z nosem w książkach, trochę rozmarzona, trochę wycofana, spotyka jego – 40-letniego wydawcę i tłumacza, zagubionego pomiędzy przelotnymi znajomościami, potrzebą stałego związku a samotnością, w ich z pozoru mało kompatybilnych życiach zaczynają dziać się zdumiewające rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak zaczyna jedna z najbardziej twistowych historii o miłości, która wymyka się wszelkim regułom…

Trochę parodia, trochę komedia, trochę erotyk. A wszystko to doprawione szczyptą smuty.

Ona – bibliotekarka i bookstagramerka z rudą głową w chmurach, z nosem w książkach, trochę rozmarzona, trochę wycofana. Skromna, ale ze zniewalającym uśmiechem.

On – 40-letni wydawca i tłumacz, zagubiony pomiędzy przelotnymi znajomościami, potrzebą stałego związku a samotnością. Właściciel czarnego owczarka niemieckiego.

Ona i on tkwią w swoich życiach po uszy, lecz ślepy literacki los krzyżuje ich drogi i sprawia, że pewnego dnia niespodziewanie wpadają na siebie w bardzo niesprzyjających okolicznościach... Wtedy zaczynają się problemy.

Audiobooka interpretują Maciej Więckowski i Kaja Walden.

Zerwij ze mnie majtki od Mirosław Śmigielski, Agnieszka Witczak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć