ebook Inne tonacje ciszy - audiobook
3.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 664)

Inne tonacje ciszy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 29.94
wciąż za drogo?
-33% 29.94 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
32.43 zł Lub 29.19 zł
32.90 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
49.90 zł
42.25 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Remigiusz Mróz porzuca swoich dotychczasowych kultowych bohaterów. W audiobooku „Inne tonacje ciszy” nie spotkamy się ani z Sewerynem Zaorskim, ani z Joanną Chyłką. W najnowszej powieści mistrza polskiego kryminału i thrillera czeka na nas Aspen Wakefield – przebojowa dziewczyna, której wydawało się, że jest gotowa na każde wyzwanie losu. Jeden dzień i jedno tragiczne wydarzenie zmieniło jednak wszystko…

Jak wiele może zmienić jedna, zapomniana kaseta magnetofonowa?

Aspen Wakefield była pewna, że jest przygotowana na wszystko, co los rzuci jej pod nogi w pierwszym dniu college’u. Myliła się. Przez rozpędzoną półciężarówkę, która wbiła się w jej samochód, straciła nie tylko matkę, ale także wszystko, na co dotychczas pracowała.

Obudziwszy się w szpitalu, zobaczyła obcego chłopaka siedzącego przy jej łóżku. Nigdy wcześniej go nie widziała, nie miała pojęcia, kim jest, co robi w jej sali ani kto pozwolił mu przy niej czuwać. Jedno było dla Aspen pewne. Grayson Joyce wyglądał jak problem tylko czekający na to, by się zdarzyć.

Audiobooka interpretuje Kasia Sienkiewicz.

Inne tonacje ciszy od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć