ebook Kapelusz prezydenta
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 7180)

Kapelusz prezydenta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.16
wciąż za drogo?
34.20 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
29.16 zł Lub 26.24 zł
34.01 zł Lub 30.61 zł
38.00 zł
-8% 29.26 zł
38.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta urokliwa paryska groteska, napisana w znakomitym stylu, została nagrodzona za przyjemność czytania (Prix Relay des Voyageurs Lecteurs), a następnie sfilmowana. Zachwyciła publiczność w wielu krajach lekkością surrealistycznego żartu, iście francuskim muśnięciem absurdu.

Pewnego wieczoru w Paryżu księgowy Daniel Mercier, przeciętny Francuz, samotnie je kolację w brasserie, gdy przy sąsiednim stoliku siada znamienity gość: Francois Mitterrand. Prezydent wychodzi, a Daniel przywłaszcza sobie pozostawiony przez polityka kapelusz. Zakłada go na głowę i w tym momencie jego życie zostaje wywrócone do góry nogami... Kapelusz kolejno zmienia właścicieli i w magiczny sposób spełnia ich najskrytsze marzenia, a czytelnik odbywa szaloną podróż przez francuskie społeczeństwo lat 80.

Antoine Laurain - urodzony w 1972 roku francuski powieściopisarz, scenarzysta, dziennikarz i reżyser, którego książki zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia języków, w tym arabski i koreański. W 2022 roku Nakładem Wydawnictwa Nowe ukazała się jego powieść Kwiaty z cukru.

Kapelusz prezydenta od Antoine Laurain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Naj­wa­żniej­sze wy­da­rze­nia w ludz­kim ży­ciu za­wsze są wy­ni­kiem przy­pad­ko­we­go splo­tu ba­nal­nych, zu­pe­łnie nie­istot­nych szcze­gó­łów.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć