ebook Pamiętnik księżniczki - audiobook
3.78 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 261371)

Pamiętnik księżniczki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - polecana oferta: 27.90
wciąż za drogo?
33.29 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
25.89 zł
27.90 zł
28.48 zł Lub 25.63 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
33.29 zł
36.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cześć, jestem Mia. Księżniczka Mia. Kiedy moja matka, zwariowana artystka, zaczęła randkować z nauczycielem algebry, wiedziałam, że moje życie może być jeszcze bardziej zakręcone. Ale to, co usłyszałam od mojego ojca, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że jest on księciem małego europejskiego państwa i chce, żebym wyjechała do Genovii, by nauczyć się manier i przygotować do objęcia tronu. Czy dam radę? Przekonajcie się, czytając pierwszy tom kultowej serii o księżniczce Mii autorstwa Meg Cabot – „Pamiętnik księżniczki”.

Cześć, jestem Mia. Mam czternaście lat, metr siedemdziesiąt pięć wzrostu, duże stopy i zagrożenie z algebry, innymi słowy – nic specjalnego. Razem z moją najlepszą przyjaciółką, genialną Lilly Moscovitz, zajmujemy miejsce na samym dole szkolnej hierarchii… choć ja mogę niedługo spaść jeszcze niżej, bo moja matka, zwariowana artystka, właśnie zaczęła randkować z nauczycielem. I to – uwaga! – naszym nauczycielem algebry (przypominam – zagrożenie). Gdy mi o tym powiedziała, byłam naprawdę wściekła – bo chyba nie może być już gorzej? A nie, wróć… może. Ojciec właśnie stwierdził, że ten tragiczny moment w moim życiu to idealny czas na to, żeby wyjawić mi, że jest księciem małego europejskiego państwa. Księciem, który nie może mieć więcej dzieci. Świetnie, co nie? Teraz on i grand-mère próbują przekonać mnie do wyjazdu do ich kraju, Genovii, nauki manier i wszystkiego, co wiąże się z byciem następczynią tronu (!). Moje zdanie niezbyt ich interesuje… A ja kocham Nowy Jork i nie chcę go opuszczać, nawet jeśli od teraz będę musiała ukrywać prawdę na swój temat. Chociaż, szczerze mówiąc, nie wiem, kto by uwierzył w tę porąbaną historię. Bo jak to brzmi? Sami zobaczcie: Cześć, jestem Mia. Mam czternaście lat… i chyba zostałam księżniczką.

Audiobooka interpretuje Anna Wodzyńska.

Pamiętnik księżniczki od Meg Cabot możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć