ebook Fotoplastikon
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 337)

Fotoplastikon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 24.65
Audiobook - najniższa cena: 39.92
wciąż za drogo?
24.65 zł Lub 22.19 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
23.93 zł
25.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po burzliwym rozwodzie rodziców Ola wraz z matką opuszcza małe miasteczko, by rozpocząć nowe życie w Krakowie. W liceum dziewczyna poznaje grupę rówieśników, których świat w niczym nie przypomina prowincjonalnej egzystencji, jaką dotąd znała. Jest podobny do galerii pełnej kolorowych fotek.

Nie wszystko jednak w życiu dzieciaków jest takie, jak na zdjęciach. Za uśmiechami skrywają smutek, a fałszywą pewnością siebie próbują zatuszować kompleksy. Szybko przekonują się też, że narkotyki i alkohol pozwalają zapomnieć o problemach tylko na chwilę. Potem pojawiają się konsekwencje i jest jeszcze gorzej. Ta zabawa w dorosłość musi skończyć się źle.

Komisarz Romska bada sprawę samobójstwa piętnastolatki. Nic nie wskazuje na udział osób trzecich w tragedii, ale nie dla wszystkich jest to oczywiste. Prokurator Michał Stróż uważa, że nie wystarczy tylko ustalić okoliczności śmierci, ale przede wszystkim chce poznać jej przyczyny. Śledztwo utrudnia panująca wśród nastolatków zmowa milczenia.

Fotoplastikon od Mariusz Kanios możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć