ebook Faces of Revenge
4 / 5.00 (liczba ocen: 19)

Faces of Revenge
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 30.90
wciąż za drogo?
39.60 złpremium: 26.40 zł Lub 26.40 zł
30.90 zł
44.00 zł
36.30 zł
44.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Członkowie klubów Outlaw Runners MC i Dark Knights MC mogą się cieszyć chwilowym spokojem. Zawarli silny sojusz przeciwko nieznanemu wrogowi, opierający się na szacunku i zaufaniu. Ludzie, którzy stali za porwaniem Chloe, odpuścili i zniknęli z horyzontu. Jednak Michael, prezes Outlaw Runners, stanie oko w oko z kolejnymi problemami – nagłym i niespodziewanym pojawieniem się Rachel. To z nią przed wstąpieniem w szeregi klubu łączyła go silna więź i młodzieńcza miłość. Właśnie ta kobieta, którą skrzywdził, porzucając bez pożegnania, ponownie wstrząśnie jego światem. Nie wie jednak, że Rachel ma swoją własną misję, w dodatku jej pojawienie zbiega się w czasie z serią niepokojących incydentów, które uderzają w oba zaprzyjaźnione kluby.

Przysłowie głosi: stara miłość nie rdzewieje, ale czy i tak będzie w tym przypadku? Czy zraniona kobieta jest zdolna wybaczyć i puścić w niepamięć wszelkie krzywdy? I przede wszystkim – kto próbuje ich zniszczyć?

Faces of Revenge od Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć