ebook Usprawiedliwiona
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Usprawiedliwiona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 43.85
wciąż za drogo?
43.85 zł Lub 39.47 zł
43.90 zł
57.99 zł
44.34 zł
57.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Czy każde życie jest warte najwyższej ceny?

W drodze na zasłużony urlop podkomisarz Katarzyna Szyszkiewicz nagle zostaje wezwana na komendę. Zagadkowe morderstwo czterolatki w ogrodzie Saskim i żądanie sprawcy, aby to właśnie Szyszka prowadziła śledztwo, burzą wszystkie jej plany.

Morderca - nazywany Poetą ze względu na moralizujące wierszyki z rzędami cyfr, które zostawia przy ciałach ofiar - pozostaje nieuchwytny. Mieszkańcy Lublina, a później całej Polski, za pośrednictwem mediów z przerażeniem obserwują kolejne zbrodnie. Dlaczego akurat Szyszka została wytypowana przez mordercę do tej sprawy? Wkrótce się okaże, że odpowiedź tkwi nie tylko w zaszyfrowanych wiadomościach Poety, a kluczem do rozwiązania zagadki może być... zawodna pamięć.

Jasnoczerwona ciecz zalała gęstą, zieloną trawę, a kiedy nagromadziła się jej większa ilość, zaczęła spływać do Bystrzycy.
Oprawca wyprostował się i wytarł zakrwawiony skalpel w papier. Schował go do nylonowego woreczka, a następnie umieścił w kieszeni.
Dłuższą chwilę przyglądał się swojemu dziełu.
Słońce zaszło za chmury, przez co zrobiło się całkowicie ponuro.
Sprawca przeżegnał się, po czym pochylił nad ofiarą i zamknął jej oczy, szepcząc cicho:
- Do zobaczenia po drugiej stronie.

Usprawiedliwiona od Kinga Łukasik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć