ebook Dom z kryształu
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 35)

Dom z kryształu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.00
wciąż za drogo?
30.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Daga jest uzależniona od męża. Toksyczny związek wysysa z niej siły i ubezwłasnowolnia. Wyrwanie się z niego wydaje się niemożliwe. A jednak kobieta podejmuje próbę. Czy uda się jej stanąć na nogi i zawalczyć o siebie?

Elżbieta Ceglarek w swojej powieści zgłębia niezwykle ważny, a jednocześnie trudny problem jakim jest życie kobiety u boku męża tyrana. Na świecie jest miliony kobiet takich jak nasza bohaterka, Dagmara, które są bite, upokarzane i wykorzystywane, a które mimo wszystko trwają u boku takich partnerów, gdyż boją się odejść, bądź nie wiedzą jak to zrobić. Autorka w dobitny sposób ukazuje nam, że takie życie nie jest przyjemne. Dom z kryształu to historia, która ukazuje z początku kobietę słabą i uległą, ale z każdym kolejnym dniem zbierającą siły na to, aby w końcu powiedzieć temu wszystkiemu dość. Myślę, że to książka, którą powinna przeczytać każda kobieta, może nie tyle z ciekawości, co ku przestrodze. Gorąco polecam! - Grażyna Wróbel, Czytaninka.blogspot.com

Dom z kryształu od Elżbieta Ceglarek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć