ebook Pan Toti i świąteczne życzenie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pan Toti i świąteczne życzenie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
18.90 złpremium: 12.60 zł Lub 12.60 zł
21.00 zł
21.00 zł Lub 18.90 zł
21.00 zł Lub 18.90 zł
19.76 zł
21.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pan Toti jest bohaterem książek, e-booków, audiobooków, kolorowanek i serialu animowanego. Dzieci mogą jego przygody czytać, słuchać, a także oglądać przez internet. Seria rozwija u dzieci umiejętność zapamiętywania, poprzez krótkie rymowanki wplecione w tekst. Na końcu bajki znajduje się rymowany morał podsumowujący poprawne zachowanie bohaterów.

Głównym bohaterem jest Pan Toti, człowieczek wielkości palca poszukujący skarbów w kopalni ukrytej pod podłogą. Zawsze znajduje skarb, który pomaga w rozwiązaniu problemu na wyspie.

Pod pseudonimem Sorn Gara kryje się Joanna Sorn-Gara, z wykształcenia mgr sztuki, z zawodu nauczycielka przedmiotów artystycznych. Do 2009 roku zdobyła szereg nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach plastycznych, miała liczne wystawy m.in. w Brukseli, Pekinie i dwukrotnie w Nowym Jorku. Autorka wymyśliła przygody Pana Totiego dla swoich dzieci. Stworzyła książki autorskie pisząc, ilustrując i składając samodzielnie każdą z książek. W 2010 roku wydano pierwszą książkę o Panu Totim. Seria obejmuje obecnie piętnaście tytułów. Na podstawie książek powstał serial animowany Pan Toti do którego autorka napisała scenariusze i stworzyła projekty plastyczne. Serial miał premierę w 2015 roku, zaprezentowany został na festiwalach filmowych, gdzie został czterokrotne uhonorowany nagrodami w tym nagrodą publiczności. Autorka była stypendystką Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz ZAIKS-u, publikowała opowiadania w czasopiśmie dla dzieci Promyczku Dobra oraz felietony w czasopiśmie o sztuce Nowe Pro Arte Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pan Toti i świąteczne życzenie od Sorn Gara możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć