ebook Dwunasty - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 147)

Dwunasty - audiobook

E-book - najniższa cena: 37.00
Audiobook - najniższa cena: 46.90
wciąż za drogo?
46.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Czy jedna zła decyzja mogła sprawić, że ta Wigilia będzie inna niż wszystkie?
 
W przeddzień Bożego Narodzenia dochodzi w Zielonej Górze do serii tajemniczych zbrodni. Ofiary wydają się być przypadkowe - lekarz, recydywista, prywatny przedsiębiorca, księgowa… Czas ucieka, a na ulicach znajdowane są kolejne ciała i wszystko wskazuje na to, że zabójca nawiązuje do tradycji dwunastu wigilijnych potraw. Gdy prowadzący śledztwo komisarz Ryszard Kmita i sierżant Andrzej Eliasz w trakcie intensywnego i zaskakującego śledztwa usiłują połączyć kolejne zbrodnie, okazuje się, że wyniki ich postępowania prowadzą wprost do struktur policji i prokuratury.
 
Kim jest wymierzający swoim ofiarom karę tajemniczy Jerry? Co wydarzyło się dwanaście lat wcześniej, gdy na jednej z ulic znaleziono pobitą do nieprzytomności młodą kobietę? Odpowiedzią na wszystkie pytania jest… dwunasta ofiara.
 
Audiobooka interpretuje Tomasz Urbański.

 

Dwunasty od Aldona Reich możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć