ebook Godzina czarów - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 58)

Godzina czarów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.99
Audiobook - polecana oferta: 39.99
wciąż za drogo?
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„«Godzina czarów» to idealna propozycja dla wszystkich młodych wielbicieli tajemnic, magii przenikającej do naszego świata i tropicieli opowieści. Wciąga właściwie od pierwszych stron. Jest trochę jak zapis marzeń niejednej wielbicielki przygód, która bardzo chciałaby przejść od fantazji do realnych przeżyć” – Zaczytasy

Kiedy jedenastoletnia Nina, marząca o wielkich przygodach wielbicielka książek, przeprowadza się wraz z rodziną do odziedziczonego po ciotce Hebanowego Dworku, odkrywa, że leżący w Miasteczku dworek kryje wielką i pilnie strzeżoną tajemnicę. Nieoczekiwanie w ręce dziewczynki wpada legenda o pełnej czarów przeszłości jej dalekich przodków.

Nina wraz z nową przyjaciółką postanawiają odkryć rodzinny sekret i dowiedzieć się, co wydarzyło się pomiędzy pradziadkiem Edmundem i jego siostrą Elizą. Owiana tajemnicą przeszłość rodu Grinnów wciąga Ninę do zaklętego świata, do którego prowadzi portal znajdujący się w sercu Hebanowego Dworku. W halloweenowy wieczór, kiedy granica między światami żywych i zmarłych jest najcieńsza, postanawia odnaleźć zaginioną krewną.

Audiobooka interpretuje Pola Błasik.

Godzina czarów od Małgorzata Starosta możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć