ebook Jutrznia - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Jutrznia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.71
Audiobook - polecana oferta: 35.91
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.72 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ostatni tom trylogii „Wrzeciono Boga” – poruszającej sagi inspirowanej losami śląskiej rodziny. Audiobook „Jutrznia” to antywojenny manifest i zarazem wyrazista opowieść o niezwykłej sile kobiet, mitotwórczej roli słowa i potędze miłości zdolnej do największych poświęceń.

W wyniku nieudanej akcji wymierzonej w niemieckich konspiratorów Teofil Kłosek, trzydziestotrzyletni weteran walk o powrót Górnego Śląska do Polski, trafia za kratki. Upokorzony, dręczony poczuciem winy i skazany na samotność przez najbliższych, z okruchów wspomnień odtwarza mozaikę dawnego życia.

Tymczasem Niemcy stawiają jego żonę przed dramatycznym wyborem. Czy Klara poświęci małżeństwo w zamian za życie Teofila?
Zbliża się piętnasta rocznica wybuchu trzeciego powstania śląskiego, a wraz z nią premiera legendarnego spektaklu, który – u progu drugiej wojny światowej – ma przypomnieć o straszliwych konsekwencjach konfliktu zbrojnego. Ewie Majewskiej i jej młodym artystom przyjdzie zmierzyć się z niechęcią środowisk mniejszościowych oraz z agresją rosnącej w siłę bojówki młodzieżowej.

Audiobooka interpretuje Roch Siemianowski.

Jutrznia od Andrzej H. Wojaczek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć