ebook Echo - audiobook
4.53 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15)

Echo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.36
Audiobook - polecana oferta: 35.91
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.72 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ostatni tom dylogii „Księżyc nad Vajont” inspirowanej tragedią, która dotknęła Włochy w 1963 roku. Audiobook „Echo” dopełnia wielowątkową opowieść o losach ludzi wpadających w wir nieoczekiwanych wydarzeń, zmagających się z traumami, bólem i samotnością. To historia miłości, nadziei na lepszą przyszłość, a także walki o prawdę, która niesie szansę na zrozumienie i przebaczenie.

Współczesne Włochy
Karolina Cichońska ma nadzieję, że wakacyjny wyjazd scali jej małżeństwo; odbuduje więź z synami i pomoże odzyskać miłość męża. Tymczasem musi mierzyć się z echem dramatu z 1963 roku, historią swojej rodziny oraz prawdą o sobie i matce. Każdy dzień to nowy sekret do wyjaśnienia…
Kogo Cichońscy spotkają w dolinie Vajont?
Czy Karolina zdobędzie się na szczerość wobec męża?

Łódź, lata 60. i 70. XX wieku
Marianna Lanza wraz z dziewięcioletnią córką przyjeżdża do Łodzi i wprowadza się do krewnych. Przygnieciona wspomnieniami i peerelowską rzeczywistością zaniedbuje dziecko. Osamotniona dziewczynka pisze pełne tęsknoty listy do Włoch i coraz bardziej zamyka się we własnym świecie. Dotrzeć do niego potrafi tylko jej przyjaciel z sąsiedztwa – Kazik.
Czy ta przyjaźń przetrwa próbę czasu?
Czy ich marzenia kiedyś się spełnią?

Audiobooka interpretuje Ilona Chojnowska.

Echo od Katarzyna Kielecka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć