ebook Dzieci Hildora: Umrzeć by nie zginąć - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dzieci Hildora: Umrzeć by nie zginąć - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecie spotkanie z bohaterami cyklu SF, który przenosi nas w XXXIII wiek. Po tysiącach lat na Ziemię powraca statek kosmiczny Feniks dawno zapomnianej przez wszystkich wyprawy mutantów, która zakończyła się zasiedleniem nowej planety. Z załogi liczącej trzydziestu członków wraca tylko dwoje przedstawicieli Tajnej Rady Hildora. Mają przeprowadzić rekonesans dotyczący zmian na Ziemi…

Większa część ludzkości mieszka przez całe życie w specjalnie wybudowanych wieżach, zapewniających im mieszkania, pracę i rozrywki. Reszta, pozostająca na poziomie wspólnot plemiennych, zamieszkuje zdziczałe tereny całej planety zamienionej w wyniku zmian klimatycznych w dżunglę. Nawet nie mają pojęcia, że stanowią jedynie świeżą pulę genetyczną dla mieszkańców wież. W tej apoteozie ekologicznego absolutu ludzie jednak się nie zmienili. Dalej nienawidzą wszystkiego, co ich przerasta i reagują na to tak samo: gwałtem.

Pet i Anna już pierwszego dnia po przylocie przekonują się, że zaufanie do bliźnich, to puste słowo. Jeżeli choć raz się pomylą, to czeka ich coś znacznie gorszego niż śmierć: wyrafinowane i bezduszne pranie mózgów. Żadne z nich nie chce zamienić się w bezmyślną kukłę. W tej grze, którą zmuszeni są toczyć, nie będzie medali za drugie miejsce.

Czy Ziemia jest jednak przygotowana na powrót dwójki najbardziej bezwzględnych członków Tajnej Rady Hildora?

Audiobooka interpretuje Roch Siemianowski.

Dzieci Hildora: Umrzeć by nie zginąć od Tadeusz Markowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć