ebook Kingdom of Without - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 17)

Kingdom of Without - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 38.49
Audiobook - najniższa cena: 44.99
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
49.99 zł
49.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
44.99 zł
49.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cyberpunkowa powieść osadzona w alternatywnym, podzielonym na klasy Pekinie. Gdy młoda, przebiegła złodziejka Zhong Ning’er przyjmuje zlecenie na kradzież, spodziewa się szybkiej akcji i łatwych pieniędzy. Ku jej zaskoczeniu podczas napadu poznaje byłego żołnierza, który brał udział w rebelii kilka lat wcześniej. Renegat marzy o powstaniu i uratowaniu swojego przywódcy, który jest przetrzymywany w tajnym laboratorium…

W Pekinie rządzą brutalni potomkowie Yuan Shikai, a ich żandarmeria – Armia Beiyang – strzeże ulic, wspomagana przez cyborgi i Straż Brokatową. Wzniesiono mury, dzieląc miasto na dzielnice zwane Pierścieniami. Trzęsienia ziemi niszczą pola uprawne na północy, plony toną w południowych tajfunach, a ludzie w całym kraju są uzależnieni od narkotyku, który nazywają samozadowoleniem.

Jako dziewczyna z Szóstego Kręgu, która obserwowała poprzednie powstania brutalnie stłumione przez rząd, Ning’er nie jest optymistką, a już na pewno nie jest rewolucjonistką. Ale to może nie zależeć od niej – gdy stawka rośnie, a czas szybko się kończy, musi zdecydować, czy ma odwagę przeciwstawić się reżimowi.

Audiobook „Kingdom of Without” ma światową premierę w listopadzie 2023 roku. Autorka specjalizuje się w dystopijnych historiach, osadzonych w alternatywnej rzeczywistości.

„Kingdom of Without” jest inspirowane powieścią „Les Misérables” i idealnie wpasuje się w gusta fanów „Szóstki Wron” oraz „Fullmetal Alchemist”.

Audiobooka interpretuje Ania Juraszek-Dzilińska.

Kingdom of Without od Andrea Tang możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć