ebook Angel Wings
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 38)

Angel Wings
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.59
wciąż za drogo?
25.19 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
22.59 zł Lub 20.33 zł
27.99 zł
23.09 zł
27.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Eryk jest bystry i inteligentny. Pochodzi z zamożnej rodziny. Popołudniami gra i śpiewa w rockowym, znanym z coverów, zespole Wings. Kaja to jedna z najlepszych uczennic w szkole. Skryta i nieśmiała. Opiekuje się nią starsza siostra, Zuza. Obie wychowały się w domu dziecka. Dyrektor liceum proponuje Wingsom występ w Gwiazdkowym Przeglądzie Muzycznych Talentów, ale warunkiem jest zagranie własnej kompozycji. Eryk w poszukiwaniu inspiracji do stworzenia tekstu piosenki sięga po poezję. Przez przypadek trafia na blog Angel Wings, którego nazwa od razu do niego przemawia. Zaczyna czytać teksty, wiersze i choć trudno mu się do tego przyznać, jest zauroczony tajemniczą autorką bloga. W końcu decyduje się napisać do niej wiadomość…

Chłopak który ma wszystko, i dziewczyna, która o wszystko musi zawalczyć sama. Czy mimo że pochodzą z różnych światów, mają szansę na miłość?

O e-booku Angel Wings blogerzy napisali:

Historia otulona młodością rozczulających doznań – dyskretna i rozgrzewająca. Anna Purowska wdziera się w otchłań dorastających wrażliwości, dotyka nastoletniej chwiejności i odurzającej fascynacji, szeptem aranżuje piękne i wyczuwalnie romantyczne uniesienia. - Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Angel Wings od Anna Purowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Powieść zapełniona nastoletnią niepewnością – ciepła, nastrojowa i poruszająca. Tu chyłkiem wkrada się zimowa aura, tu wyczuwa się raźną potrzebę bliskości. Anna Purowska naturalnie porusza się między napięciami nieletniości i dojrzałością przeżyć, śmiało operuje emocjami i definiuje pragnienia zauroczonych finezyjnie serc. Angel Wings zachwyca zażyłością zdarzeń i fotograficzną scenografią, pozwala dostrzec niewidzialne i uchwycić refleksyjne treści, barwnie wypełnia otchłań pochłoniętej wyobraźni.

To muzyka wypełnia przestrzeń rozrzewniającej opowieści – staje się nicią romantycznej afiliacji, więzią ukradzionych słów i materiałem wzajemnej eksploracji, okazuje się pasjonująca, sensoryczna i mocno ekspresyjna. On zdaje się być przesiąknięty rodzinną zamożnością, odarty z familijnej atmosfery i wyraźnie zanurzony w niechlubnie zainicjowanym kłamstwie. Fizykalnie czarujący i charyzmatyczny, z pewnością popularny na szkolnych korytarzach. Ona naznaczona zostaje traumą przywoływanej w myślach przeszłości, żyje pokłosiem nieobliczalnej tragedii – w kreacji okazuje się raczej nieśmiała, wyciszona, zauważalnie zamknięta w sobie. On bawi się rockowymi dźwiękami, ona tworzy blog z własnymi tekstami, z poezją domagającą się odpowiednich nut. To zbieg okoliczności łączy ich strapione życiorysy – daje szansę na wzajemną ekscytację, na ekspansję nieznajomych gestów i wewnętrzną walkę z odpowiedzialnością, na ożywienie wątpliwości i wybudzenie niechcianych wspomnień. Wszystko spisane naprzemienną narracją pierwszoosobową – niezwykle wzruszającą, osobistą i przekonującą.

Historia otulona młodością rozczulających doznań – dyskretna i rozgrzewająca. Anna Purowska wdziera się w otchłań dorastających wrażliwości, dotyka nastoletniej chwiejności i odurzającej fascynacji, szeptem aranżuje piękne i wyczuwalnie romantyczne uniesienia. Tu kłamstwo staje się nośnikiem fabularnej niepewności, a przeszłość przywołuje rodzinne poruszenia – to, co głosem niewypowiedziane, przewrotnie staje się filarem poufnego zadurzenia. Angel Wings to spektakl przepełniony muzyczną subtelnością oraz poetycką treścią, to także malownicza świąteczna atmosfera i przyprószony śnieżnym pyłem Wrocław.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć