ebook New Friends 2
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 195)

New Friends 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 32.90
Audiobook - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
32.90 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
49.90 zł
42.25 zł
42.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Seria autorki bestsellerowej powieści Clone!

Lillianę coraz bardziej przytłaczają wydarzenia z ostatnich miesięcy. Dziewczyna ma nadzieję, że krótki pobyt w Los Angeles pomoże jej uporać się z problemami i podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

Jej związek z Williamem rozwija się w nieoczekiwanym kierunku, a łączące ich uczucie stoi pod znakiem zapytania. Po powrocie do Londynu Lily pod wpływem rodziców rezygnuje z modelingu, próbując zmienić swoje życie.

Ta dwójka postanawia kontynuować relację, teraz już się nie ukrywając. Wsparcie rodziny jednak przeplata się z krytyką mediów, co sprawia, że ich związek ponownie przechodzi trudniejsze chwile.

Lily i William stają przed dylematem: czy ich uczucie przetrwa te trudności? W tle ich relacji toczą się procesy odkrywania samych siebie oraz walka z przeciwnościami losu. Czy miłość wystarczy, by pokonać problemy i zbudować trwałą więź? Czy Lilliana i William zdołają stawić czoła próbom i znaleźć drogę do wspólnego szczęścia?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia. 

New Friends 2 od Aleksandra Negrońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć