ebook Julie and Wooly. The Case of Lulu'Disappearance - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Julie and Wooly. The Case of Lulu'Disappearance - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.42
Audiobook - najniższa cena: 17.91
wciąż za drogo?
17.91 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
19.90 zł
19.99 zł
19.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Angielskojęzyczna wersja pierwszej części przygód Julki i Szpulki - „Sprawa zaginięcia Lulu”. Dostępne są dwie wersje - udźwiękowiona oraz lektorska. Do każdej zostały dołączone materiały dodatkowe.  Aktywizujące słuchowisko, w którym dziecko staje się detektywem, by samodzielnie rozplątać zagadkę.

„Lulu, ukochana lalka Julki zniknęła. Dziewczynce jest smutno. Nie wie, co zrobić. Czuje się bezradna i wzbiera w niej złość. Jest wściekła. Tupie nogą w podłogę, aż robi się w niej dziura. Ciemna, niemal czarna. Okazuje się, że tam ktoś jest. Ktoś, kto pomoże Julce przeprowadzić śledztwo, by odkryć, co stało się z lalką.”

Wyjątkowe, aktywizujące słuchowisko detektywistyczne dla dzieci powyżej 4 roku życia. Muzyka i dźwięki uzupełniają fabułę i sprawiają, że dzieci jeszcze bardziej angażują się w historię.

Zawarte w treści wskazówki sprawią, że dzieci będą mogły wraz z bohaterami przeprowadzić śledztwo i samodzielnie rozplątać zagadkę. Podczas słuchania, dzieci uczą się logicznego myślenia i trenują koncentrację uwagi.

Materiały do audiobooka mozna pobrać na oficjalnej stronie serii lub pod poniższym linkiem:

To książka także o emocjach – o bezradności i złości – która uczy rozwiązywania problemów oraz pokazuje, jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Sprawdźcie sami!

Audiobooka interpretuje Connie Dangel.

Julie and Wooly. The Case of Lulu'Disappearance od Maja Strzałkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć